Počet přístupů
na stránky VR2007:
počítadlo
Zpravodajství posádek
1
2
3
4
5
6

7.4.
0:21
č.7
Cape Town
M. Thér
Prejeme Velikoncni regate aby si udrzela uroven, ktere se ji letos podarilo dosahnout. Organizace zavodu i volba flotily se opravdu povedly. Zdravime poradatele a posadky vsech lodi. Diky za pekny zazitek! Za posadku Cape Town Mirek Ther
6.4.
23:04
č.6
Saint Tropez
Z. Zíta
od Saint Tropez, jmenovitě PM, poslední zpráva: Famózním způsobem jsme zakončili pro nás velmi úspěšný ročník VR, a sice téměř půldenním pobytem v konobě Žmara na ostrově Žut. Přivítal nás Eda se svou mladou ženou a staral se o nás až do večera. Dvakrát roztápěl gril, poprvé byl žralok, několik dalších menších ryb a chobotničky, samozřejmě krompír. Vše jsme vydatně prokládali Karlovačkem a Travaricou. Další gril roztopil odpoledne, pár menších ryb a chobotničky, nápoje se pouze opakovaly. V průběhu této naší oslavněodpočinkové pařby jsme na terase konoby vyvěsili letošní regatový dres naší posádky se jmény jejích členů a stejný jsme věnovali i Edovi. Ten jej až do našeho odjezdu nesundal a slíbil, že si ho oblékne vždy, kdy kdokoliv z naší posádky do jeho konoby zavítá. Uvidíme. Fotodokumentaci zveřejňovat nebudeme, akce se nadmíru vydařila. Z terasy konoby zalité sluncem a provoněné grilovanými rybami jsme v nastálé euforii rozeslali známým nasírací esemesky, odpovědi jsme předčítali nahlas a dost dobře se bavili. S nastálým soumrakem a travaricou v těle jsme s vypětím všech zbylých sil dopluli do maríny a ráno se vydáme za Vámi. Těšíme se domů, ale již teď i na další ročník VR, na který se chystáme v osvědčené sestavě zkombinované z Karlovarského symfonického orchestru a Pražského výběru. Zachovejte nám přízeň i nadále, máme Vás rádi. Vaše milovaná posádka lodi Saint Tropez v poslední relaci z letošního ročníku VR.
 
6.4.
1:06
c.5
New York
S. Nedvědický
Pepa o sobě tvrdí, že nikdy nespí. Už jsme si skoro začínali myslet, že to je pravda. Tentokrát jsme ho načapali na švestkách. Fotka jej zachycuje při krátkém šlofíčku těsně před cílem II. etapy. Teď už je nám jasné, že je zvyklý klimbat ve špatném počasí.
6.4.
0:58
c.5
New York
S. Nedvědický
V Dubrovníku bylo hezky, svítilo sluníčko, ptáčci zpívali, dobré jídlo dobré pití, dá se říci, že nám tam vůbec nic nescházelo. Nikdo z nás tedy vůbec nechápe, co nás vlastně nutí k tomu, abychom u Vrgady dřepěli jak kukly na bortu lodě když funí Bora.
6.4.
0:53
c.5
New York
S. Nedvědický
Cowes odráží útok stíhačů z New Yorku.
6.4.
0:51
c.5
New York
S. Nedvědický
Stíhači v akci. Stíháme Petra Froňka na Cowes. Merlin (otočený zády) se stíhání nevěnuje, neboť právě vyhazuje již bezcenné akcie do brázdy za lodí, bylo nám ho fakt líto.
6.4.
0:48
c.5
New York
S. Nedvědický
Kapitán lodi Neverin Olda Straka je také jedním z pořadatelů. Na rozdíl od svých kolegů nemůže mít ruce v kapsách, musí se pevně držet kormidla, neboť zřejmě není vybaven kvalitní obuví s protiskluzovou podrážkou.
6.4.
0:45
c.5
New York
S. Nedvědický
Pořadatelé regaty. Všimněte si jejich vzorové jachtařské výbavy. Oblek jachtaře musí odolávat počasí a zároveň být pohodlný. Typickým oděvem jsou modré kalhoty s velkými kapsami. Obuv musí být kvalitní, pohodlná a opatřená protiskluzovou podrážkou, aby jachtaři dobře udržovali stabilitu na kluzké palubě. A teď vážně: děkujeme pořadatelům za fajn závod. A ty ruce v kapsách jsou vlastně na místě, neboť ta všechna práce s přípravou už skončila a můžeme vyrazit.
6.4.
0:35
c.5
New York
S. Nedvědický
Start I. etapy. Na staru vála prudká flauta. Flauta je druh velmi slabého až žádného větru, který však vane vždy od přídě. Ostatně lze to velmi dobře vidět na fotce.
6.4.
0:33
c.5
New York
S. Nedvědický
Málem jsem zapomněl na tuhle fotku: Porada s ježkem večer před startem I. etapy. Ježka v láhvi jsme dostali od lodě Sydney (mimo chodem ježek v láhvi je mnohem pitelnější než ten v kleci). V tuto chvíli jsme netušili, že Sydney si během regaty povede velmi dobře a tak jsme rady od ježka nebrali vůbec vážně. Teď už víme, že to byla chyba. Každopádně díky za pivo, které celkem bodlo.

1
2
3
4
5
6


 

Povětrnostní předpověd

bez grafiky, s foto


© Yach Club Staré Město. 2006, WebDesign: RNDr. Filip Pešek, PhD.