Počet přístupů
na VR2009:
počítadlo
 • Zpravodajství pořadatelů

 • 1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  24.3.0918:45
  POJIŠTĚNÍ KAUCE: Podle posledních zpráv z AC nelze pojistit tak jako loni kauci přímo u charterové společnosti. Nám jsou známy momentálně 2 možnosti, a to tak jako již v minulusti u p.Vejrycha, tel. 604806583 od pojišťovny Allianz, asi 8.000 Kc pri kauci 3. 000 Euro. Dále potom dle info od N.N. na www.yacht-pool.de, kde lze pojištění uzavřít on-line, zde jde o pojistku kauce pro konkrétního skippera na celý rok. P.Ch.

  16.3.200909:39
  Množí se nám tu znepokojující zprávy, že se prý některým návštěvníkům nezobrazují zprávy, které zde pravidelně otiskujeme. To je zarážející ! Musíme v tomto ohledu konstatovat, že chyba je na Vašem přiijímači. Tato sdělení jsou pro Vás, kteří jste je neviděli, bohužel nenávratně ztracena. Snad budete mít více štěstí a zobrazí se Vám alespoň zprávy z průběhu regaty. JB

  12.1.2009 10:45
  ZABÍJAČKA: Vážení přátelé a účastníci Velikonoční regaty, tak jako každoročně, si Vás rovněž i letos dovolujeme pozvat na posezení/poležení u piva a prasátka. Letos však s jedinou změnou: na zabíjačce se BUDOU LOSOVAT LODĚ! Jelikož se zabíjačka vloni velmi osvědčila a vedlo to k velké spokojenosti zúčastněných, prasátko na sebe i letos veme tuto podobu. Takže jako minule: bude polífčička, jitrničky, jelítka, ovárek, pečená kolínka a žebírka atd. Pít se opět bude všeobecně oblibená Plzeň 12. Na druhý den pro ty co přenocují bude snídaně. Místo konání je tam co minule, blízko vody, u mola na Orlíku, v zátoce Kožlí v objektu YC Barrandov (více na http://www.yachtclubbarrandov.cz/nase_nabidka.html). Tamtéž je možno zajistit ubytování pro 17 osob. Zbývající v okolí. Vše se bude konat v pátek 27.ÚNORA 2009. Přijíždějte už odpoledne. Jak na Velikonočce platí, kdo dřív příjde, ten dřív mele, resp. žere a pije. Oficiální zahájení proběhne v 18:00 a následně se zde budou rovněž LOSOVAT LODĚ (cca. 19 Uhr), takže na Námořní plavbu se letos nepodíváte. Oficiální ukončení nebude. My platíme veškeré prase, veškeré pivo a welcome drink. Tvrdé pití a případný nocleh se snídaní potom každý sám. S sebou vezměte kromě hladu a žízně taky veškerá videa a DVD filmy o jakýchkoli ročnících Velikonoční regaty, fotografie či jiné memorabilie. Je tudíž třeba pouze co nejdříve Petru Chmelovi nahlásit kdo (kolik lidí) přijede a kdo se zdrží do soboty. Oceníme rovněž, když nám sdělíte, že nepřijedete, abychom mohli přiměřeně upravit objednávku. Pro nepřítomné bude platit, že za ně vylosují lodě pořadetelé pod bdělým dohledem státního dozoru ostatních přítomných účastníků. Za pořadatele VR2009 - Petr Chmel a Jirka Bělohlávek P.S. Pozvání platí i pro minulé účastníky, kteří se nejrůznějších důvodů nemohli zúčastnit posledních ročníků. Rádi Vás opět uvidíme !

  1.1.200914:24
  Vážení námořníci a přátelé námořního jachtingu, dovolte, abychom Vám do nového roku popřáli, kromě tradičně dobrého zdráví, splnění alepoň něčeho z toho co si přejete. Pamatujte však na "zvláštný smútok víťazov", který Vám jistě nejeden vítěz potvrdí. Proto Vám přejeme, aby jste si po ztrátě "krásného ďalšieho ciela" našli cíl nový, třeba cíl Velikonoční regaty. Nebo jiný cíl. To je úplně jedno. Každopádně však i letos bude na velikonočce platit, že ten, kdo bude v cíli etapy první, bude vítězem etapy. To platí permanentně a těžko se s tím dá něco udělat. Může však nastat situace, že i ten, kdo nebude vítězem etapy bude vítězem regaty. Hlavu vzhůru, život je plný paradoxů. Dobrý vítr do plachet a pod kýlem alespoň stopu poctivé modré vody Vám do roku 2009 přejí pořadatelé.

  11.10. 20:00
  Vítejte na stránkách Velikonoční regaty 2009
  další fotky


  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16  © Yach Club Staré Město. 2008, WebDesign: RNDr. Filip Pešek, PhD.