Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100331 Library:30120 in /www/doc/www.address.cz/www/vr/2014/config.php on line 8
VR2014


Flag Counter


Počet přístupů
na VR2014:
počítadlo


 • Zpravodajství posádek

 • 1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  3.4. 21:20 loď 99: TEST skipper: webmaster
  test

  3.4. 11:06 loď 8: M-H 8 skipper: Ivo Mareš
  Posádka YC TOPpER zdraví všechny soupeře a těší se na sportovní zážitky ve vlnách jarního Jadranu.

  V našem případě vše začíná pátečním nájezdním mejdanem na Murteru. Jeho délku by pak mohlo symbolicky naznačit startovní číslo Topperáků, tedy 8.

  Znalci vědí, kterak snadno se dá pootočit o 90°..... Těšíme se na vás !!!

  3.4. 9:30 loď 17: M-H 17 skipper: Stanislav Štrobl
  Tak se začínáme těšit.

  3.4. 7:52 loď : skipper: Michal Jakeš
  jfgcsj

  2.4. 21:17 loď : skipper: Pavel Němeček
  Návrat "KRVAVÉ PARTY s.r.o" na Velikonoční regatu? a pravděpodobně nejdelší najetá vzdálenost. Rogoznice - START-.......- CÍL - Rogoznice. Kolik to bude mil a čím překvapíme na to se můžete těšit na nejlepších internetových stránkách následujících dvou týdnů "velikonocniregata.cz" Nejpřesnější odhad najetých mil naší posádky určitě odměníme jako v minulých ročnících. Pěkně si tu užijte - Pavel

  2.4. 18:19 loď : skipper: Christian Gust

  7.4. 15:19 loď č.8: Marina Hramina 8 skipper: Stanislav Štrobl
  Dodatečně moc děkujeme všem , kteří nám fandili a drželi palce, či jiné části končetin, horních i dolních. Ať žije VR 2015!

  6.4. 20:48 loď č.13: Marina Hramina 13 skipper: Radek Eliáš
  Posádka lodi Hramina 13 přeci jen porušuje radiový klid a dodatečně zdraví své příznivce.
  Pro letošní rok sice dostala Ovečka zdatného Losího pomocníka, ale bohužel se začala místo jachtingu věnovat trochu něčemu jinému, což se bohužel projevilo částečně i na výsledku. Ale i tak jsme všichni rádi, že jsme závod dokončili bez poničení lodě či použití strojního pohonu.
  Díky všem.
  Posádka Hraminy 13

  5.4. 13:01 loď č.4: Marina Hramina 4 skipper: Jan Verich

  Vyjádření HR4 pro Pepu z depa: Máme pocit, že zdraví a nezničená loď je přednější než konečné pořadí. K použití motoru na naší lodi došlo na 10m2 v kruhu po dobu 20 min. pro zachránění spinakru před odchodem do věčných lovišť. Mimochodem spinakr to přežil s lehkým šrámem za pouhých 60 EUR. Kolik stojí celý spinakr necháme na Pepově fantazii.

  Každopádně Ti děkujeme za přísné bdění nad neporušováním pravidel, která i pro nás jsou svatá.

  I když se to vnějším pozorovatelům nemusí tak jevit, je samotná organizace plavby na místě plavby je dost náročná. Takže bychom chtěli také tímto poděkovat pořadatelům a doufáme, že se nenechají znechutit názory některých "námořníků" a spolu s námi se budou těšit na VR 2015.


  4.4. 22:58 loď č.10: Marina Hramina 10 skipper: Ivo Mareš
  Přátelé, kamarádi

  Hlásíme se s naší poslední relací z letošní VR.
  I když jsme avizovali ještě jeden úderný příspěvek, je třeba přiznat, že k jeho napsání nebyla dostatečná síla, čas a dostavil se též momentální výpadek invence.
  Včerejší slavnostní večeře v murterské konobě Kezo byla sice vynikající, nicméně výrazně kratší, než bývá při našich akcích obvyklé.
  Část týmu odpadla v brzkých večerních hodinách, zbývající část ještě chvíli panáčkovala s ostatními kamarády, aby se k následnému dalšímu panáčkování přesunula do baru v maríně.
  Ani to však nemělo dlouhého trvání a poslední členové YCT se zmoženi únavou (zcela výjimečně ne alkoholem) přesunuli strávit poslední noc na palubě MH10.
  Dnes jsme úspěšně předali loď, absolvovali návštěvu Tribunje a v podvečer se zúčastnili vyhlášení vítězů a rozlučkové večeře v maríně.
  Přikádáme fotografii týmu těsně před odjezdem domů a rádi bychom připojili ještě pár slov k právě skončivší VR2014.

  Byla pro nás jubilejní desátá, zopakovali jsme v ní krásné druhé místo z roku 2007, oproti původním předpokladům nám počasí dovolilo doplout až do Dubrovníku. Návštěva města bývá vždy jedním z hlavních cílů naší účasti.
  Obě etapy nám přálo jachtařské počasí. Naší účast na letošní VR hodnotíme jako mimořádně úspěšnou, mimo jiné si ceníme velmi vyrovnaného výkonu v obou etapách, jehož letos v závodním poli dosáhl málokdo.
  Na druhou stranu je nutno zmínit, že osm bodů na první místo stačilo v minulosti jen výjimečně, o druhém to platí prakticky také. To potvrzuje stoupající vyrovnanost závodního pole.

  Závěrem bychom rádi poděkovali pořadatelům a rozhodčím za výborně připravenou Velikonoční regatu při jejich premiéře, doufáme že si svou stávající podobu zachová nejméně dalších deset let, což je ještě reálný horizont našich účastí.
  Tím jsme možná potěšili pořadatele, doma nám ale jistě kladné body nepřibudou.

  Samozřejmě patří velký dík našim rodinám, příznivcům a sponzorům.
  Všem přejeme šťastnou cestu domů a za rok AHOJ NA MURTERU.

  Posádka Y.C.TOPpER

  4.4. 11:41 loď č.17: Marina Hramina 17 skipper: Pavel Horák
  dobré ráno chorvatsko! tak jsme to včera dokázali. dojeli jsme do cíle ve zdraví, se slušným výsledkem. někteří tvrdí, že jsme osmým místem potvrdili, že výsledek první etapy nebyl úlet, jiní namítají, že to byla haluz v obou případech. chtěl bych ale říci, že jsem na náš tým pyšný a za náš tým děkuji za neutuchající podporu všem kamarádům, kamarádkám, kojícím i nekojícím matkám, synům a dcerám jakuba skláře, manželkám, milenkám i blogerovi houskovi, kterého nikdo z nás nezná. a jak hodnotím celý závod z pozice kuchyně? zjistil jsem, že i pouhý kuchař může svým nasazením a bezchybným výkonem přispět k dobré práci celého mužstva tam na palubě, kam mne pouští jen výjimečně. nasazením chápejte výběr vhodného jídelníčku, které mužstvo potěší, nasytí, ale neuspí. také musím říci, že se mi podařilo pochytit několik jachtařských technických termínů, které jsem úspěšně aplikoval i v kuchyně. podělím se s vámi o ty nejdůležitější… FLAUTA – moment mezi dvěma jídly, kdy šramot kuchyně zcela utichne, utěrky volně vlají, nikdo neotravuje. bohužel takových momentů je na rozdíl od skutečné flauty neúměrně málo. ŠPIONI – lidé z paluby, kteří se snaží ukončit kuchyňskou flautu dotazy typu, kdy a co budeme konečně jíst a pít. VINŠNA – moment, kdy kuchař servíruje na palubu jídlo a ze schůdků přeje kamarádům dobré chuti. KLIKA – mužstvo nepoznalo, že servírované jídlo jsou ohřátě zbytky z loňské regaty. ODPADNOUT – servírování dostatečně velkých porcí, které zajistí, že nikdo nebude mít ani pomyšlení na nějakou sladkou tečku. PŘIOSTŘIT – po pivu a vínu servírovat rum, zelenou či kyrgyzský koňak. PLOUT NA ZAĎÁK – servírování jídel z vysokým obsahem luštěnin, ideální je čočka. PLOUT NA STOUPAČKU – kuchař, v osamění kajuty, daleko od domova, má bujné představy o fyzických přednostech magdaleny dobromily rettigové…. je těsně před polednem, jsme na krátké “oddychové vyjížďce”, vítr přes 25 uzlů, všichni jsou na palubě mokří od stříkajících vln, loď se divoce houpá. mne však na palubu nedostanou. kuchyň je mojí oázou klidu, přístavem splněných přání, sýpkou životní moudrosti, že dobrým jídlem a pitím přírodní živly neporazím. toto je poslední zpráva z lodi hramina 17 od sváti insbrucka. a mrkněte na včerejší delfíny….

  4.4. 10:01 loď č.12: Schicki Micki skipper: Karel Karafiát
  Posádka lodě "Shicki Micki" děkuje pořadatelům a ostatním závodníkům za krásný závod. Velké díky patří také všem ponocujícím fanouškům.

  4.4. 0:07 loď č.1: Marina Hramina 1 skipper: Miroslav Thér
  Tak cil mame za sebou. Prakticky jsme ho jen projeli, servali tu pruhatou obludu, jejiz bilocerveny pruhy mame na par tydnu vypalene na sitnici oka a tahli jsem se nekam kulinarsky vyzit. Mandac ma jeste zimni spanek, tak jsme dojeli do Kaprie, kde jsme Verichovcum sezrali snad vsechny ryby a ostattni podvodni havet, co pani Kate v domaci hospude Kod Kate pro nas pripravila. Predstavte si, ze sedite u nekoho v kuchyni a on vam za zady vyvaruje. Jako u maminky doma. Zitra mame snidani do postele, pak si trosku z abstaku zajezdime a presuneme se na zaverecnou merendu. Dekujeme priznivcum za povzbudive zpravy a zivlum za dostatecny prisun slunce a vetru.

  3.4. 22:38 loď č.7: Marina Hramina 7 skipper: Robert Kolín
  Spinnaker Trimmer Two.

  3.4. 22:35 loď č.7: Marina Hramina 7 skipper: Robert Kolín
  Úspěch posádky lodi Hramina sedm staví hlavně na dobře sehrané posádce. Spinnaker Trimmer One.


  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8  1. 2. 3.
   
  2014
  Robert Kolín Ivo Mareš Jiří Altman
   
  2013
  Jan Pokorný Jiří Altman Jan Verich
   
  2012
  Evžen Korbel Mirek Ther Daniel Melichar
   
  2011
  Jan Pokorný Evžen Korbel Jaroslav Moravec
   
  2010
  Jan Pokorný Jaroslav Moravec Jan Verich
   
  2009
  Jan Pokorný Lubor Koláčný Zdeněk Zíta
   
  2008
  Roman Čada Norbis Nývlt Peter Loja
   
  2007
  Miroslav Thér Zdeněk Zíta Jan Kylberger
   
  2006
  Jaroslav Krkoška Jan Pokorný Jaromír Michek
   
  2005
  Dan Vodička Mirek Thér Jaroslav Krkoška
   
  2004
  Jan Pokorný Tomáš Langer Vlastimil Kubový
   
  2003
  Jan Vohník Dan Vodička Evžen Korbel
   
  2002
  Jaroslav Trs Jan Pokorný Jan Poláček
   
  2001
  Jan Habal Jaroslav Korytář Martin Hora
   
  2000
  Václav Švec Roman Teuschel Jiří Valeš