Počet přístupů
na VR2010:
počítadlo
Článek z Yachting REVUE 6/2010 o VR 2010 ke stažení zde. (*.pdf, 2.1 MB)


 • Zpravodajství posádek

 • 1
  2
  3
  4
  22.1. 13:05 loď č. t: Loď test skipper: webmaster
  test 2

  22.1. 12:54 loď č. t: Loď test skipper: webmaster
  test 22.1. 2010

  2.4. 20:41 loď č.9: Hramina 9 skipper: Jan Verich
  Děkujeme všem fandům za podporu. Pro tento rok se s vámi loučíme. I vaším přičiněním vznikla perfektní parta, která vás doufám nezklamala. Váš kapitán Jan Verich

  2.4. 3:31 loď č.1: Hramina 13 skipper: Zdeněk Zíta
  a nakonec, s fotografií kompletní posádky č. 1 lodi Hramira 13, při vyhlášení výsledků se s Vámi všemi loučí "pomocný zpravodaj" LEDY.

  2.4. 3:28 loď č.1: Hramina 13 skipper: Zdeněk Zíta
  ... také čerstvé mušle, osobně a ručně čištěné a zpravodajem PM famózně připravené nezbývá než doporučit všem !!!

  2.4. 3:26 loď č.1: Hramina 13 skipper: Zdeněk Zíta
  malebný Skradin, vodopády na Krce doporučujeme zažít osobně!

  2.4. 3:24 loď č.1: Hramina 13 skipper: Zdeněk Zíta
  pohoda na palubě, cestou do Skradinu ...

  2.4. 3:23 loď č.1: Hramina 13 skipper: Zdeněk Zíta
  náš trimér, RK při boji s živly

  2.4. 3:21 loď č.1: Hramina 13 skipper: Zdeněk Zíta
  asi neoblíbenější alkoholický nápoj na palubě, famózní rum ZACAPA ...

  2.4. 3:19 loď č.1: Hramina 13 skipper: Zdeněk Zíta
  LOGO YC TOPpER NA STĚŽNI NAŠÍ BAVÁRKY ...

  2.4. 2:41 loď č.1: Hramina 13 skipper: Zdeněk Zíta
  Přátelé, kamarádi, naše rodiny, přítelkyně, milenky ……. Hlásíme se Vám potřetí a naposled z jedenáctého ročníku Velikonoční regaty. Pravdou je, že jsme to se zpravodajstvím moc nepřeháněli, ale s ohledem na přítomnost ČT a na příslib prime timu pro vysílání půlhodinového sestřihu z letošní VR se necítíme tak provinile. Ještě se vrátím slůvkem k předchozí relaci, kde jsem uvedl, že jsem zůstal datlovat sám. Tak úplně pravda to nebyla, v klíně mi chrupal Ledy, kterého jsem závěrem zneužil k technickému zajištění přenosu informací. Není to moje hobby. Tato relace bude doplněna Ledyho nepřehlédnutelnou fotodokumentací. Pár slov ke druhé etapě. Vkládali jsme do ní hodně nadějí, zejména s ohledem na předpověď silného Juga. Sice jsme, s ohledem na loňské odpískání první etapy kvůli třicítce start do letošní druhé s předpovědí 35kn moc nepředpokládali, ale rozhodnutí pořadatelů odstartovat bylo správným rozhodnutím. Byl to úžasný spurt, 140 majlí za 16 hodin, surfování na vlnách s turistickejma bachratkama rychlostí až 17 uzlů, opravdu PARÁDA !!! Zvolili jsme Mljet a Korčulu pravobokem, trochu jsme se zhoupli na vlnkách….. Místy foukly řvoucí čtyřicítky, připadali jsme si jak na jednom velkým vibrátoru… Nakonec se to neukázalo jako nejvhodnější volba, a to zejména s ohledem na ty zmiňované vlnky. Druhou etapu jsme tak po srdnatém výkonu (zejména našeho triméra RK) dokončili jako čtvrtí a celkově jsme si tím zajistili šesté místo v letošním ročníku VR. Celkově hodnotíme letošní ročník jako jeden z nejpovedenějších, parádní jachting, super počasí a taky nezbytnej relax a pohoda s partou kamarádů. Po dojetí druhé etapy a nezbytné očistě jsme přejeli na noc do Skradinu, ráno prošli vodopády, nakoupili slávky a na zpáteční cestě na raut jsme si na nich moc pochutnali. Raut byl taky jeden z nejlepších, a následný živák na třináctce, spojený s Cestou na severozápad, tento náš dokonalý zážitek jen doplnili. Díky všem členům naší posádky YC TOPpER, díky všem našim fandům a sponzorům, a díky taky všem našim soupeřům!!! Rádi se s Vámi zase příští rok na Velikonočce sejdeme !!! Za YCT Vás zdraví PM, a samozřejmě Zdeněk, Roman, Ivoš, Pavel, Marcel, Ilja, Ledy a Marek. AHOOOOOOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!

  1.4. 1:15 loď č.11: Hramina 11 skipper: Mirek Ther
  Moji posadce, priznivcum a pratelum ... Skoncilo mnohahodinove krasne zapaseni s nastrahami prirodnich zivlu, zahadami techniky a s vlastnimi silami. Jsem rad, ze jsme to opet zazili spolu. Diky Vam za Vase nasazeni, vyborne napady a skvelou naladu, kterou jste kolem sebe sirili. Podekovani patri take vzdalene podpore na sousi, Petrovi (!), Richardovi a Mildovi. Velike diky! Mirek

  31.3. 23:47 loď č.9: Hramina 9 skipper: Jan Verich
  ještě usměvavá posádka před startem druhé etapy ............ to ještě nevěděla co ji v noci čeká.

  31.3. 15:27 loď č.11: Hramina 11 skipper: Mirek Ther
  Hramina 11 Mirka Thera dekuje za vasi podporu, at jiz napsanou, nebo jen sdilenou. Po snidani v 15hod jedeme na Veli Iz do konoby Mandrac na poradnej biftek. Vlastne my sem jezdime jen na biftek, ale kdyz uz byla soucasne ta regata, tak jsme si i zazavodili. Je nadherne, slunicko a teplo, vitr jen trochu.

  30.3. 18:36 loď č.11: Hramina 11 skipper: Mirek Ther
  Nase priznivce zveme na : http://3rs.org/mapka/ . Vylepsili jsme to webkamerou zakoupenou rano v Dubrovniku. Dalsi rozsireni je aktualni poloha natoceni kormidla - RUD, ktere rano Tomas doprogramoval do systemu.


  1
  2
  3
  4

  © Yach Club Staré Město. 2008, WebDesign: RNDr. Filip Pešek, PhD.